Tubes International Oddział Gliwice

Pierwsze kroki

Gliwicki oddział Tubes International został otwarty w 2003 roku. Przez pierwszy okres działalności mieściliśmy się w Przyszowicach. W celu dotarcia do jak największej liczby Klientów oraz szybszego dostarczenia im naszych usług, dokładnie 10 lat później, nastąpiły przenosiny do lokalu przy ulicy Pszczyńskiej 206A w Gliwicach. Z uwagi na rozwój oraz coraz większe oczekiwania naszych Klientów 17 lipca 2017 roku oddział został przeniesiony do przebudowanego całkowicie budynku na ulicy Sikorskiego 13 w Gliwicach.

Powierzchnia

Zdecydowanym atutem nowej siedziby jest duży metraż gdzie znajduje się wystawa sklepowa, sala konferencyjna, obszerny magazyn oraz warsztat. Ten ostatni daje nam możliwość zakuwania dla Państwa przewodów hydraulicznych i przemysłowych na miejscu. Natomiast w magazynie, specjalnie dla osób regularnie dokonujących zakupów w oddziale, możemy trzymać stany magazynowe. Naszą stałą usługą jest znakowanie wyprodukowanych przez nas przewodów, przez co jesteśmy w stanie rozpoznać produkt w razie konieczności ewentualnej wymiany.

Doświadczenie i jakość

Długoletnia obecność na rynku procentuje dużym zaufaniem naszych Klientów, którzy powierzają nam coraz bardziej skomplikowane projekty z zakresu węży i złączy przemysłowych. Nasze działania podparte są szeregiem certyfikatów. Pracujący u nas wykwalifikowani specjaliści odwiedzają Klientów, rozpoznają ich potrzeby i sugerują odpowiednie rozwiązania, które przyczyniają się do odnoszenia dalszych sukcesów.

Bezpieczeństwo i wsparcie

Klienci cenią sobie kompleksowość oferowanych przez nas usług, wśród których znajduje się m.in. serwis 24h. Jesteśmy jednym z pięciu przedstawicielstw Tubes International na mapie województwa śląskiego – pozostałe mieszczą się w Katowicach, Częstochowie, Bielsko Białej i Tychach.

Usługi realizowane w oddziale

  • Zakuwanie przewodów przemysłowych

  • Produkcja przewodów teflonowych

  • Zakuwanie przewodów hydraulicznych

  • Produkcja przewodów termoplastycznych

  • Produkcja przewodów do myjek ciśnieniowych

  • Gięcie rur hydraulicznych

  • Serwis 24h

Część usług realizowana jest poza oddziałem – zapytaj w oddziale o realizację innych usług.

Usługi Tubes International

Produkty katalogowe

Produkty produkcyjne

Szukasz konkretnego produktu?

Sprawdź czy towar jest dostępny w Oddziale.

1. Przejdź do wybranego produktu w sklepie internetowym.
2. Po kliknięciu w link "W oddziałach" zobaczysz dostępność towaru.

GALERIA ZDJĘĆ:

węże przemysłowe
węże przemysłowe Gliwice dla górnictwa
węże przemysłowe Gliwice dla górnictwa
węże przemysłowe Gliwice dla górnictwa