Wydarzenia

Wydarzenia

Grudzień 2023
Społeczna odpowiedzialność Tubes International

W grudniu 2023 roku z zaangażowaniem kontynuowaliśmy naszą misję wsparcia organizacji charytatywnych, które dzięki swojej ciężkiej pracy dokonują znaczącej różnicy w życiu wielu potrzebujących osób. Mieliśmy przyjemność wesprzeć następujące fundacje:

 • Fundacja Serca dla Maluszka
 • Fundacja TipTop
 • Fundacja z Serca dla Serca
 • Fundacja Koniczynka
 • Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
 • Fundacja Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko
 • Fundacja Radość z Uśmiechu

Mamy nadzieję, że przyczynimy się nie tylko do chwilowej ulgi, ale także do długoterminowej poprawy jakości życia ich podopiecznych.

Wrzesień 2023
30-lecie Tubes International

Szanowni Państwo!

2023 to dla nas wyjątkowy rok – obchodzimy 30-lecie istnienia firmy Tubes International. Za nami trzy dekady pełne pasji, nieustannego rozwoju oraz budowania zaufania wśród naszych Klientów. Od 1993r. nieprzerwanie dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania w zakresie węży i złączy dla przemysłu, starannie dopasowując je do indywidualnych potrzeb każdego z Klientów.

W tych ważnych dla nas dniach pragniemy podziękować za Państwa zaufanie oraz wsparcie, które pozwoliły nam stać się firmą rozpoznawalną i cenioną na rynku. 30 lat doświadczenia to dla nas nie tylko powód do dumy, ale także motywacja do dalszej intensywnej pracy na rzecz naszych drogich Klientów.

Z tej wyjątkowej okazji przygotowaliśmy film, który pozwala zanurzyć się w historii naszej firmy – od skromnych początków, aż po dzień dzisiejszy – ukazując, jak adaptowaliśmy się do rosnących oczekiwań naszych Klientów. To dzięki pracowitości, determinacji i uważnej obserwacji rynku możemy dziś z dumą mówić o sobie jako o liderze w branży węży i złączy przemysłowych.

Dziękujemy, że są Państwo z nami przez te wszystkie lata. Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych lat partnerskich relacji, przynoszących obopólne korzyści i sukcesy.

Dziękujemy
Zespół Tubes International

Zobacz film>

Wrzesień 2023
Zmiana adresu Oddziału Płock

ODDZIAŁ PŁOCK

 • ul. Dobrzyńska 62A
  09-400 Płock
 • tel. 24 364 03 00
  tel. kom. 669 55 00 40
 • GODZINY OTWARCIA
  pn-pt 8.00-16.00

Z przyjemnością informujemy, że nasz Oddział w Płocku przenosi się do nowego, przestronniejszego budynku. Od 1 września 2023 serdecznie zapraszamy Państwa na ulicę Dobrzyńska 62A. Nowa lokalizacja umożliwia nam zapewnienie jeszcze lepszej jakości usług i komfortu zakupów. Dzięki zwiększonej powierzchni magazynowej możemy zapewnić większą dostępność produktów od ręki oraz jeszcze lepsze dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Przestrzeń sklepowa została zaprojektowana z myślą o komforcie i wygodzie, co sprawia, że zakupy będą teraz jeszcze przyjemniejsze.

Dążąc do zapewnienia satysfakcji naszych Klientów, oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie węży i złączy dla przemysłu, pneumatyki i hydrauliki. W nowej lokalizacji zapewniamy usługi w zakresie zakuwania przewodów przemysłowych do 4″. Nasi eksperci czekają na Państwa i z przyjemnością zapewnią Państwu fachową obsługę i doradztwo.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w nowym miejscu i życzymy przyjemnych zakupów.

Lipiec  2023
Utworzenie nowego kompleksu biurowego w Centrali firmy

CENTRALA
 • ul.Bystra 15A
  61-366 Poznań
 • tel. 61 653 02 22
 • GODZINY OTWARCIA
  pn-pt 8.00-16.00

Mamy przyjemność poinformować Państwa o odebraniu naszego nowoczesnego kompleksu biurowego w Centrali firmy. Nowy kompleks zabezpiecza potrzeby w obszarze obsługi i planowania produkcji, działań handlowych oraz eksportowych. Nowa powierzchnia pozwala również na efektywniejszą pracę w zakresie planowania zakupów oraz możliwość szybszej reakcji na dynamiczne zmiany, jakie zachodzą na rynku.

Inwestycja ta miała na celu nie tylko zwiększenie powierzchni użytkowej budynku, ale przede wszystkim podniesienie standardu i komfortu pracy naszych pracowników, umożliwiając jeszcze wydajniejsze funkcjonowanie w obszarach kluczowych dla naszej działalności.

Nowy kompleks biurowy to nie tylko symbol dynamicznego rozwoju naszej firmy, ale i gwarancja, że jesteśmy przygotowani, by sprostać wyzwaniom i potrzebom współczesnego rynku. Jesteśmy przekonani, że nowe możliwości, jakie otwiera przed nami zwiększona przestrzeń biurowa Centrali, przyniosą wymierne korzyści zarówno dla naszej firmy, jak i dla wszystkich naszych Klientów i Partnerów biznesowych.

Lipiec 2023
Społeczna odpowiedzialność Tubes International

W lipcu 2023 roku po raz kolejny mieliśmy przyjemność wesprzeć liczne organizacje charytatywne, które każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby pomóc potrzebującym. Nasze wsparcie trafiło do podopiecznych następujących zasłużonych fundacji i stowarzyszeń:

 • Fundacja Avalon,
 • Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER,
 • Fundacja Votum,
 • Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą,
 • Fundacja Szlachetny Gest,
 • Rodzinny Dom Dziecka “Wataha”,
 • Fundacja Siepomaga,
 • Fundacja dla Osób Pokrzywdzonych Losowo,
 • Fundacja Dzięki Tobie.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do ich szlachetnej misji.

Maj 2023
Dołączyliśmy do Pomorskiej Platformy Offshore

Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do grona członków Pomorskiej Platformy Rozwoju Morskiej Energetyki Wiatrowej na Bałtyku. Jej celem jest zwiększenie udziału polskich i pomorskich firm w procesie budowy morskich farm wiatrowych oraz szkolenie wykwalifikowanej siły roboczej do pracy w tej branży.

Przystąpienie do Pomorskiej Platformy Offshore otwiera przed nami dużą przestrzeń do dostarczania naszych węży i złączy, realizowania naszych usług produkcyjnych i serwisowych oraz do wykorzystywania naszych szerokich kompetencji i wiedzy technicznej. Firma Tubes International posiada długoletnie oraz merytoryczne doświadczenie w branży Morskiej oraz Lądowej Energetyki Wiatrowej w obszarze produktów oraz usług z dziedziny węże i złącza przemysłowe. Będąc sprawdzonym i doświadczonym dostawcą dla branży, nasza firma przyczynia się również w sposób aktywny do zmniejszenia zależności od paliw kopalnych wielu gospodarek europejskich. Poprzez współpracę z Pomorską Platformą Offshore możemy jeszcze intensywniej działać na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Wspólnie będziemy dążyć do rozwoju efektywnych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie energetyki morskiej, dzieląc się naszą wiedzą, doświadczeniem oraz zasobami. Dołączając do Pomorskiej Platformy Offshore uzyskujemy dostęp do wysoce wykwalifikowanego personelu inżynieryjnego, technicznego i naukowego. To niewątpliwie przyczyni się do sukcesu naszych projektów oraz do przyspieszenia procesu transformacji energetycznej w Polsce i na świecie.

Jesteśmy dumni z możliwości bycia częścią tak ważnej inicjatywy.

Strona internetowa platformy: Odwiedź

Grudzień 2022
Społeczna odpowiedzialność Tubes International

[fusion_imageframe image_id=”152691|full” aspect_ratio=”” custom_aspect_ratio=”100″ aspect_ratio_position=”” skip_lazy_load=”” lightbox=”no” gallery_id=”” lightbox_image=”” lightbox_image_id=”” alt=”” link=”” linktarget=”_self” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” max_width=”” sticky_max_width=”” align_medium=”none” align_small=”none” align=”none” mask=”” custom_mask=”” mask_size=”” mask_custom_size=”” mask_position=”” mask_custom_position=”” mask_repeat=”” style_type=”” blur=”” stylecolor=”” hue=”” saturation=”” lightness=”” alpha=”” hover_type=”none” margin_top_medium=”” margin_right_medium=”” margin_bottom_medium=”” margin_left_medium=”” margin_top_small=”” margin_right_small=”” margin_bottom_small=”” margin_left_small=”” margin_top=”” margin_right=”” margin_bottom=”” margin_left=”” bordersize=”” bordercolor=”” borderradius=”” z_index=”” caption_style=”off” caption_align_medium=”none” caption_align_small=”none” caption_align=”none” caption_title=”” caption_text=”” caption_title_tag=”2″ fusion_font_family_caption_title_font=”” fusion_font_variant_caption_title_font=”%